با عرض سلام خدمت تمامی بازدیدکنندگان و مشتریان فروشگاه آقای قهوه

به اطلاع تمامی بازدیدکنندگان می رساند که استفاده از کالاها و خدمات این فروشگاه منوط به قبول شرایط ذکر شده در ذیل می باشد:

شرایط و مقررات فروشگاه آقای قهوه

۱- در هنگام خرید کالا و خدمات در انتخاب محصول دقت فرمائید که کالای انتخابی شما همان محصول مدنظر و مورد نیازتان باشد، کالای فروخته شده به هیچ عنوان مرجوع یا تعویض نخواهد شد.

۲- فروشگاه آقای قهوه واسطه ای است، بین شرکت های عرضه کننده کالا و مشتریان و قیمت محصولات بر مبنای قیمت گذاری شرکت های عرضه کننده کالا و شرایط عمومی بازار می باشد.

۳- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات کالاها از کاتالوگ های ارائه شده توسط شرکت های عرضه کننده کالا تامین شده است، لذا فروشگاه آقای قهوه هیچ گونه مسئولیتی را در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطای نگارشی احتمالی را عهده دار نخواهد بود به همین دلیل در صورتی که اطلاعات غیر صحیحی در سایت مشاهده نمودید حتما قبل از خرید آن را با ما درمیان گذاشته تا نسبت به رفع آن اقدام شود.

۴- فروشگاه آقای قهوه هیچ گونه مسئولیتی را در خصوص کارکرد سایت که می تواند از عواملی خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه باشند (همانند نقص اینترنت، نقص تجهیزات سخت افزاری و مسائل مخابراتی و …) را نمی پذیرد.

۵- فروشگاه آقای قهوه هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایت هایی که ارتباط با آنها به واسطه آگهی و یا لینک فروشگاه آقای قهوه شکل می گیرد را نمی پذیرد.

۶- کلیه هزینه های ارسال از محل استقرار فروشگاه آقای قهوه (شهر تهران) تا محل تحویل کالا به دست مشتری به عهده خریدار خواهد بود.

۷- فروشگاه آقای قهوه هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی پذیرد، سرویس های سایت همانگونه که هست ارائه می شود و فروشگاه آقای قهوه تحت هیچ شرایطی تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابرات و غیره باشد بر عهده ندارد.

۸- فروشگاه آقای قهوه به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً متعهد است از حریم خصوصی کاربران محافظت نماید.

۹- کابران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل فرمایند، بدیهی است در صورد ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

۱۰- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت آقای قهوه، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشگاه آقای قهوه محفوظ است. آقای قهوه در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت آقای قهوه می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

۱۱- هزینه ارسال برای خرید بیشتر از ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال در سراسر ایران رایگان می باشد.